Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Prospektas

„AUGA group“ prospektas, pagal kurį bendrovė gali išleisti obligacijas iki bendros 60 mln. EUR sumos, yra patvirtintas Lietuvos banko.

Prospekte numatyta, kad obligacijų išleidimo programą sudaro viešas (-i) siūlymas (-ai) mažmeniniams investuotojams ir instituciniams investuotojams Lietuvoje ir Estijoje, taip pat neviešas (-i) platinimas (-ai) instituciniams investuotojams ir mažmeniniams investuotojams tam tikrose Europos ekonominės erdvės valstybėse narėse.
Konkrečių obligacijų dalių tikslūs pasirašymo terminai, jų galutinė siūlymo kaina, galutinis skaičius, palūkanų dydis, išpirkimo data, užtikrinimo priemonės ir kita informacija bus nustatyta ir paskelbta galutinėse kiekvienos iš obligacijų dalių sąlygose prieš atskiros obligacijų dalies siūlymą.

Iš obligacijų platinimo gautas lėšass planuojama panaudoti daliniam esamų banko paskolų grąžinimui, apyvartinio kapitalo finansavimui ir bendriems grupės tikslams, įskaitant esamų projektų, kuriuos bendrovė plėtoja siekdama padaryti savo veiklą, procesus ir produktus tvaresnius, tęstinumo užtikrinimui.

„AUGA group“, AB prospektas (anglų kalba)
„AUGA group“, AB prospekto santrumpa (lietuvių kalba)