Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Tvarumas

„AUGA“ vizija - tapti tvaraus maisto ir gyvenimo būdo sinonimu

Tvarumas
     

Strateginiai projektai

„AUGA group“ siekia sukurti naują ūkininkavimo standartą, tvaraus ekologiško maisto architektūrą, kurioje svarbiausias vaidmuo atitenka trims technologiniams projektams:
• Biodujų infrastruktūra ir jomis varomos transporto priemonės. Tai leis atlikti žemes ūkio darbus be iškastinio kuro ir glaudžiau integruoti žiedinės ekonomikos modelio šakas, panaudojant mėšlą ne tik kaip trąšą, bet ir kaip biodegalus dirbant ūkio darbus.
• Specializuotų pašarų technologija. Ji suteiks galimybę sumažinti galvijų metano emisijas bei bendrą išmetamo anglies dvideginio ir jo ekvivalentų kiekį visose atitinkamų gyvūninės kilmės baltymų produktų grupėse.
• Regeneracinė sėjomaina. Taikant šį metodą grūdinės kultūros yra pakeičiamos daugiametėmis ankštinėmis žolėmis, galinčiomis kaupti (sekvestruoti) anglį ir fiksuoti dirvožemyje azotą. Šios žolinės kultūros ne tik sumažins bendrą emisijų kiekį, bet kartu taps neatsiejama gyvulininkystes dalimi.
Naujieji bendrovės vystomi projektai integruojasi į dabartinį uždaro ciklo modelį, kuris siekia sinergijos tarp skirtingų žemės ūkio šakų ir organinių atliekų antrinio panaudojimo. Beariminės technologijos, taikomos 99 proc. „AUGA“ dirbamų žemių plotuose, apsaugo dirvožemį nuo erozijos, išsaugo bioįvairovę ir sumažina kuro suvartojimą, tokiu būdu mažinant ŠESD emisijas. Sertifikuota žalioji elektros energija, pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių ir neišskirianti šiltnamio dujų emisijų, naudojama visose gamybinėse ir administracinėse patalpose.

„AUGA group“ tikslas iki 2030 m. tapti pilnai klimatui neutralia bendrove.