Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Tvarumas

„AUGA“ vizija - tapti tvaraus maisto ir gyvenimo būdo sinonimu

Tvarumas
     

Tvaraus vystymosi tikslai

„AUGA group“ vysto tvarios ekologinės ūkininkystės ir ekologiško maisto gamybos verslą. Mums tai yra atsakingo požiūrio ir veiksmų sinergija, kuomet naujausios technologijos, geriausios industrinės žinios ir gebėjimai padeda įgyvendinti tvaraus verslo principus kasdieninėje veikloje.
Savo veikla prisidedame prie Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslų, kurie atitinka „AUGA group“ verslo viziją ir vertybes, siekimo.

Tvaraus žemės ūkio metodai

Šiandien „AUGA group“ tvaraus ūkio modelis remiasi trimis pagrindiniais metodais. Uždaro ciklo ekologinio ūkio modelis siekia sinergijos tarp skirtingų žemės ūkio šakų ir organinių atliekų antrinio panaudojimo. Beariminės technologijos, taikomos 99 proc. dirbamų žemių plotuose, apsaugo dirvožemį nuo erozijos, išsaugo bioįvairovę ir sumažina kuro suvartojimą, tokiu būdu mažinant ŠESD emisijas. Sertifikiuota žalioji elektros energija, pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių ir neišskirianti šiltnamio dujų emisijų, naudojama visose gamybinėse ir administracinėse patalpose.

Strateginiai projektai

Pagrindiniai „AUGA group“ inovacijų darbotvarkės tikslai – iki 2025 m. šiltnamio dujų emisijas sumažinti 50% iš ūkio darbams naudojamo iškastinio kuro ir per pienininkystės produkcijos vienetą bei 30% per augalininkystės produkcijos sausųjų medžiagų toną. Bendras visos įmonės emisijų mažinimo tikslas – 27%. Įgyvendinant šį tikslą svarbiausias vaidmuo tenka:
1. biodujų infrastruktūrai, kuri leis atlikti žemės
ūkio darbus be iškastinio kuro, panaudojant mėšlą ne tik kaip trąšą, bet ir kaip biodegalus,
2. specializuotų pašarų technologijai, kuri suteiks galimybę sumažinti galvijų metano emisijas, bei
3. regeneracinei sėjomainai, kurią taikant grūdines kultūros bus pakeistos daugiametėmis ankštinėmis žolėmis, galinčiomis kaupti (sekvestruoti) anglį ir fiksuoti dirvožemyje azotą.