Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

AUGA investuotojams

Įmonių grupė, vystanti emisijas mažinančias žemės ūkio technologijas, taikanti tvaraus ūkininkavimo modelį ir siūlanti tvaresnius ekologiškus produktus vartotojams bei žaliavas perdirbėjams. AUGA group, AB akcijomis prekiaujama Nasdaq Vilnius akcijų biržoje.

Sandoriai

Sandoriai su susijusia šalimi

2019 m. kovo 1 d.
AUGA group, AB 2019 m. kovo 1 d. sudarė sutartį dėl paskolos iki 2 mln. eurų gavimo iš Baltic Champs Group, UAB (juridinio asmens kodas 145798333, adresas Poviliškių k., Šiaulių r., Lietuvos Respublika), kuriai priklauso 55,04 proc. AUGA group, AB akcijų. Paskolos galutinio grąžinimo terminas 2019 m. gruodžio 31. Šio sandorio atveju neprašoma užtikrinimo priemonių, netaikomi sutarties sudarymo ir panašūs mokesčiai, bei taikoma fiksuota palūkanų norma, atitinkanti rinkos sąlygas. Atsižvelgiant į tai, sandoris yra sąžiningas ir pagrįstas AUGA group, AB ir jos akcininkų, kurie nėra šio sandorio šalimi atžvilgiu. Su audito komiteto nuomone dėl šio sandorio galima susipažinti AUGA group, AB buveinėje.

2018 m. spalio 3 d.
AUGA group, AB 2018 m. spalio 3 d. sudarė sutartį dėl paskolos iki 4 mln. eurų gavimo iš Baltic Champs Group, UAB (juridinio asmens kodas 145798333, adresas Poviliškių k., Šiaulių r., Lietuvos Respublika), kuriai priklauso 55,04 proc. AUGA group, AB akcijų. Dalis paskolos bus išmokama tik gavus kreditorių (bankų) sutikimą. Paskolos galutinio grąžinimo terminas 2020 m. kovo 25 d. Šio sandorio atveju neprašoma užtikrinimo priemonių, netaikomi sutarties sudarymo ir panašūs mokesčiai, bei taikoma fiksuota palūkanų norma, atitinkanti rinkos sąlygas. Atsižvelgiant į tai, sandoris yra sąžiningas ir pagrįstas AUGA group, AB ir jos akcininkų, kurie nėra šio sandorio šalimi atžvilgiu. Su audito komiteto nuomone dėl šio sandorio galima susipažinti AUGA group, AB buveinėje.
2018 m. birželio 29 d.
„AUGA group, AB 2018 m. birželio 29 d. pratęsė 3 mln. eurų paskolos, gautos iš savo akcininko Baltic Champs Group, UAB (juridinio asmens kodas: 145798333; buveinė: Šiaulių r. sav. Poviliškių k.; duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre) terminą iki 2018 m. rugpjūčio 31 d. Sandoris yra sąžiningas ir pagrįstas AUGA group, AB ir jos akcininkų, kurie nėra šio sandorio šalimi, atžvilgiu. Su audito komiteto nuomone dėl šio sandorio galima susipažinti AUGA group, AB buveinėje.
2018 m. vasario 27 d.
AUGA group, AB 2018 m. vasario 27 d. sudarė sutartį dėl paskolos iki 3 mln. eurų gavimo iš Baltic Champs Group, UAB (juridinio asmens kodas 145798333, adresas Poviliškių k., Šiaulių r., Lietuvos Respublika), kuriai priklauso 88,13 proc. AUGA group, AB akcijų. Šio sandorio atveju neprašoma užtikrinimo priemonių, netaikomi sutarties sudarymo ir panašūs mokesčiai, bei taikoma fiksuota palūkanų norma, atitinkanti rinkos sąlygas. Atsižvelgiant į tai, sandoris yra sąžiningas ir pagrįstas AUGA group, AB ir jos akcininkų, kurie nėra šio sandorio šalimi atžvilgiu. Su audito komiteto nuomone dėl šio sandorio galima susipažinti AUGA group, AB buveinėje.