Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Ekologiškas maistas be kainos gamtai

Mūsų vizija – „AUGA" kaip tvaraus maisto ir gyvenimo būdo sinonimas
„AUGA“ istorija
„AUGA“ istorija

Beveik 10 metų tradicinio ūkininkavimo patirtis, įgyta ūkininkaujant 24 000 ha plote ir auginant daugiau nei 3000 karvių, papildė ekologinio žemės ūkio idėją, plėtojamą „Baltic Champs“ savininko Kęstučio Juščiaus galvoje. 2014 m. sujungus dvi įmones, atsirado nauja bendra verslo vizija ir nauji tikslai. 2015 m. grupė priėmė svarbiausią sprendimą pereiti prie ekologinio ūkininkavimo ir taip pradėjo sertifikavimo procesą. Kitais metais įmonė pakeitė pavadinimą į „AUGA group“ ir sukūrė naują ekologiškų produktų rekės ženklą „AUGA“.
Šiandien „AUGA group“ yra didžiausia vertikaliai integruota ekologiško maisto bendrovė Europoje. Įmonių grupė dirba apie 39 000 ha ekologiškai sertifikuotų žemių ir kuria tvaraus verslo modelį.
2020 m. „AUGA group“ paskelbė naują penkerių metų strategiją, kuria siekiama pagerinti esamo verslo efektyvumą, sukurti naują tvaraus ekologiško maisto gamybos modelį ir sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas. Taip pat bendrovė suformulavo savo viziją tapti tvaraus maisto ir gyvenimo būdo sinonimu.