Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Ekologiškas maistas be kainos gamtai

Mūsų vizija – „AUGA" kaip tvaraus maisto ir gyvenimo būdo sinonimas
Veiklos
Žemės ūkio technologijos

„AUGA“ kuria technologijas, kurios padės eliminuoti žemės ūkio veikloje generuojamas šiltnamio efektą sukeliančias dujas. 2021 m. bendrovė pristatė savo sukurtą pirmąjį profesionaliam naudojimui skirtą hibridinį biometanu ir elektra varomą traktorių. Taip pat bendrovė vysto emisijas mažinančias pašarų technologijas ir tvarios augalininkystės sistemą. „AUGA group“ yra oficiali tarptautinių tvarios žemdirbystės technikos gamintojų „Treffler“, „BB-umweltechnik“ ir „ROC“ atstovė Lietuvos ir Baltijos šalims. Šių gamintojų padargais prekiaujama „AUGA tech“ centre.

Augalininkystė

39 000 hektarų žemės ūkyje „AUGA“ augina ekologiškus kviečius, ankštines kultūras, rapsus, cukrinius runkelius, avižas ir kitas kultūras, įskaitant ekologiškas daržoves ir ekologiškus pašarus gyvuliams. „AUGA“ ūkiai daro daugiau nei reikalauja ekologiniai standartai – taikoma daugiametė sėjomaina, beariminės technologijos, naudojama inovatyvi žemės kultivavimo technika.

Pieninkystė

Pienininkystės segmentas apima ekologiško pieno gamybą ir galvijų auginimą. „AUGA“ ūkiuose laikoma apie 3400 melžiamų karvių ir pagaminama virš 25000 tonų pieno per metus. Pienininkystės segmentas veikia sinergijoje su ekologine augalininkyste, nes jis naudoja pašarams skirtas kultūras, kurios auginamos dėl sėjomainos, o jo organinės atliekos naudojamos kaip trąšos augalininkystėje.

Grybų auginimas

„AUGA group“ dukterinė įmonė „Baltic Champs“ yra didžiausia grybų augintoja Baltijos regione. Per metus įmonė užaugina apie 12 000 tonų baltųjų ir rudųjų pievagrybių, portobello, eringi, šitake grybų taip pat gamina grybų auginimui naudojamą kompostą.

Produktai galutiniam vartotojui

„AUGA“ siūlo platų galutiniam vartotojui skirtų produktų (FMCG) asortimentą, kuris apima paruoštas vartojimui sriubas, konservuotus grybus, supakuotas šviežias ir konservuotas daržoves, pieną bei kitus produktus. Šis segmentas yra strategiškai svarbus įmonei ir šiuo metu greičiausiai augantis. „AUGA“ produktai yra paremti novatoriškais maisto gamybos standartais ir augančiu viso pasaulio vartotojų poreikiu naudoti ekologišką tvariai pagamintą maistą. Sriubas ir konservuotus produktus gamina „AUGA group“ įmonė „Grybai LT“ 2016 m. atidarytame moderniame fabrike.