Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Be kainos gamtai

Tai mūsų siekis sumažinti maisto gamybos grandinės daromą poveikį aplinkai
Veiklos
Technologijų vystymas

„AUGA group“ vysto technologijas, kurios padės eliminuoti žemės ūkio veikloje generuojamas šiltnamio efektą sukeliančias dujas: biometano infrastruktūrą, metano emisijas iš gyvulininkystės veiklos mažinančią specializuotų pašarų technologiją, hibridinį traktorių „AUGA M1“ ir kitas žemės ūkio mašinas. Pirmosios partijos hibridinių traktorių bandymai yra atliekami, po jų bus ruošiamasi masinei gamybai. Visos „AUGA group“ vystomos technologijos taps prieinamos ūkiuose, dirbančiuose pagal „AUGA“ tvaraus ūkininkavimo standartą, taip pat komercializuotos rinkoje.

Žemės ūkio veikla

Ūkiuose, veikiančiuose kooperacijos principu, „AUGA group“ vysto augalininkystę ir gyvulininkystę. Žemės ūkio veikloje yra taikomas „AUGA“ tvaraus ūkininkavimo standartas ir technologijos, kuriomis siekiama užtikrinti mažesnį poveikį aplinkai sukuriančią pirminę žemės ūkio žaliavų gamybą: naudojamos beariminės technologijos, regeneracinė sėjomaina, žalioji elektros energija, taikomi žiedinės ekonomikos principai ir diegiamos naujos technologijos. Ūkiuose užaugintos tvaresnės žaliavos yra tiekiamos perdirbėjams ir maisto gamintojams.

Produktai vartotojams

Iš žaliavų, užaugintų ekologiniuose „AUGA“ ūkiuose, kuriuose yra taikomas „AUGA“ tvaraus ūkininkavimo standartas ir diegiamos naujos, emisijas mažinančios technologijos, gaminami galutiniam vartojimui skirti produktai. Ekologiškų tvaresnių produktų liniją sudaro įvairūs pieno produktai, avižiniai dribsniai, kiaušiniai ir daržovės. Įmonių grupė taip pat tiekia rinkai įvairių skonių avižines greitai paruošiamas ekologiškas košes ir grybus.

Grybų auginimas

„AUGA group“ dukterinė įmonė „Baltic Champs“ yra viena didžiausių ir moderniausių grybų augintojų Baltijos regione. Per metus įmonė užaugina apie 12 000 tonų baltųjų ir rudųjų pievagrybių, portobello, eringi, šitake grybų taip pat gamina grybų auginimui naudojamą kompostą.