„WOOD & Company” paskelbė AUGA group, AB vertinimą

Vidurio ir Rytų Europoje lyderiaujantis investicijų bankas „WOOD & Company” paskelbė AUGA group, AB vertinimą. Ataskaita apima akcijų kainos vertinimą, veiklos ir finansines prognozes, Bendrovės strategiją, bei bendras ekologiškų produktų rinkos tendencijas.

2020 m. Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) pradėjo įgyvendinti analitikos programą, kuria siekiama skatinti smulkaus ir vidutinio verslo plėtrą, o nuo šiol ši iniciatyva yra plečiama ir į Baltijos šalis. Programoje dalyvauja trys Baltijos šalių įmonės tarp kurių ir „Nasdaq Vilnius“ listinguojama Bendrovė AUGA group, AB. Dvejų metų analitinių tyrimų programą vykdo investicinis bankas „WOOD & Company“, besispecializuojantis besivystančiose rinkose.

„Mes džiaugiamės, kad tokio aukšto lygio organizacija atliko mūsų Bendrovės vertinimą, tai atvers mums naujas galimybes tarptautinėje arenoje. Šis vertinimas patvirtina, kad esame teisingame kelyje, o investuotojai tiki AUGA group, AB ateities vizija ir tikslu tapti tvarumo sinonimu“, – sako Kęstutis Juščius, AUGA group, AB generalinis direktorius.

Ataskaitą galite skaityti čia.