Lietuviška ekologiška „AUGA“ produkcija pradėta prekiauti Jungtiniuose Arabų Emyratuose

Ekologiškų produktų gamintojos „AUGA group“ produkcija pradėta prekiauti didžiausiame Jungtinių Arabų Emyratų prekybos tinkle „Carrefour“ bei kitose parduotuvėse. Per kelis šių metų mėnesius bendrovei ši šalis tapo viena pagrindinių eksporto krypčių galutiniam vartojimui skirtų produktų kategorijoje.

Į Jungtinius Arabų Emyratus šiuo metu „AUGA group“ tiekia ekologiškas vartojimui paruoštas sriubas, konservuotus grybus, pupeles ir kitą produkciją, ateityje į šią šalį ketinama eksportuoti ir kitas prekių grupes, pavyzdžiui, ekologiškus pieno produktus.

„Į šią rinką bandėme įeiti trejus metus. Šiemet Vokietijoje vykusioje parodoje „Biofach“ galiausiai pasirašėme sutartį su vienais didžiausių Jungtinių Arabų Emyratų maisto produktų tiekėjų ir vos per kelis mėnesius sėkmingai išvystėme distribuciją. Vietinius partnerius šioje šalyje turėti yra labai svarbu, jie palengvina įėjimą į rinką. Šiandien galime sakyti, kad bendradarbiavimo apimtys pranoko mūsų lūkesčius“, – sako Laurynas Miškinis, „AUGA group“ ekologinių produktų vystymo ir komercijos vadovas.

„Šios šalies gyventojai labai vertina aukštą produkcijos kokybę, jos saugumą, tad ir gamintojams taikomi labai aukšti standartai. Patekti į šią rinką mums padėjo tai, kad gaminame tik ekologišką produkciją bei turime gerą vardą ne vienoje kitoje didelėje rinkoje“, – dėsto L. Miškinis. „Vienas rinkos išskirtinumų yra tai, kad itin aukštos kokybės produkcija yra tiekiama ir viešojo sektoriaus įstaigoms, pavyzdžiui, mokykloms, darželiams, ligoninėms, senelių namams. Jiems taip pat siūlome lietuviškas ekologiškas sriubas ir kitus mūsų gaminamus produktus.“

Tvirti pamatai Jungtiniuose Arabų Emyratuose atveria kelius ir į kitas svarbias rinkas: Saudo Arabiją, Egiptą, Bahreiną, kitas šio regiono valstybes.

„AUGA group“ šiuo metu eksportuoja apie 80 proc. visos pagamintos produkcijos, o eksporto geografiją sudaro daugiau kaip 30 rinkų visame pasaulyje.