Išrinkta nauja „AUGA group“ valdyba

Vasario mėn. 7 d. „AUGA group“ Stebėtojų taryba išrinko naują bendrovės valdybą.
Iš  valdybos atsistatydino trys nariai, kurie 2016 m. gruodį pardavė „AUGA group“ akcijas kontroliuojančiam akcininkui –  Marius Žutautas, Vladas Bagavičius ir Domantas Savičius. Į valdybą perrinkti Kęstutis Juščius, Linas Bulzgys, Marijus Bakas ir Linas Strėlis. Įmonės valdybą taip pat papildė advokatė Agnė Jonaitytė, turinti daugiau kaip 12 metų patirtį įmonių susijungimų ir įsigijimų, įmonių valdymo bei bankų ir finansų teisės srityse.
2017 m. vasario mėn. 7 d. „AUGA group“ Stebėtojų tarybos sprendimu išrinkta nauja bendrovės valdyba. Į valdybą perrinktas Kęstutis Juščius, kontroliuojantis 88.13 procentų „AUGA group“ akcijų per „Baltic Champs Group“ ir kitas įmones. Taip pat į valdybą perrinkti įmonės Generalinis direktorius Linas Bulzgys, „Baltic Champs“ Širvintų padalinio vadovas Marijus Bakas ir investuotojas Linas Strėlis, kuris yra ir AB „Umega“ bei AB „Vilkyškių pieninė“ valdybų narys.
Iš  valdybos atsistatydino trys nariai, kurie 2016 m. gruodį pardavė „AUGA group“ akcijas kontroliuojančiam akcininkui –  Marius Žutautas, Vladas Bagavičius ir Domantas Savičius. Domantas Savičius lieka laikinai eiti įmonės finansų direktoriaus pareigas.
Į bendrovės valdybą naujai išrinkta advokatė Agnė Jonaitytė, turinti daugiau kaip 12 metų patirtį įmonių susijungimų ir įsigijimų, įmonių valdymo bei bankų ir finansų teisės srityse. Prieš tapdama „AUGA group“ valdybos nare A. Jonaitytė buvo advokatų kontoros „Ellex Valiūnas“ asocijuota partnerė, dirbo kitose didžiausiose Lietuvos verslo advokatų kontorose.
„Prisijungusi prie „AUGA group“ valdybos Agnė praturtins komandą patirtimi, sukaupta dirbant su daugeliu išskirtinių vietos ir tarptautinių sandorių. Jos įmonių valdymo teisės ir finansų reguliavimo srities išmanymas bus ypatingai svarbus užtikrinant sėkmingą verslo plėtrą ir bendrovės valdymą“, – teigia „AUGA group“ Valdybos pirmininkas Kęstutis Juščius.
„Dėkojame buvusiems akcininkams ir valdybos nariams už jų indėlį, kuriant AUGA verslo modelį. Kartu nudirbome didžiulį darbą ir padėjome pagrindus tolesnei verslo plėtrai“, – sakė K. Juščius.

Daugiau informacijos:
Kristina Karnickaitė, UAB „Integrity PR“ Projektų vadovė, tel. +370 616 89310, el. p. kristina(eta)integrity.lt