Įsigyti „AUGA group“ obligacijų galima šiuose šalies bankuose: Šiaulių bankas, SEB, Luminor, Swedbank.

Pateikiame instrukciją, ką reiktų daryti norint obligacijų įsigyti kiekviename banke.

Šiaulių bankas
Jei turite investicinę sąskaitą šiame banke, obligacijų įsigyti galite telefonu (8 5 2 032 266), el. paštu (sbbroker@sb.lt) arba atvykę į bet kurį banko skyrių, kurių visoje Lietuvoje yra per 60. Vykstant į banko skyrių su savimi reikia turėti asmens dokumentą.
Jeigu investicinės sąskaitos neturite, bet naudojatės šio banko internetine bankininkyste, investicinę sąskaitą atsidaryti pasinaudodami jos meniu punktu „Taupymas ir investavimas -> Investicinių paslaugų teikimo sutartis“.
Jeigu Šiaulių banko paslaugomis iki šiol nesinaudojote, reikės nuvykti į bet kurį jo skyrių ir atsidaryti reikalingas sąskaitas bei pateikti prašymą pirkti obligacijas.
Pasikonsultuoti visuomet galite paskambinę į banką numeriu 1813.

Luminor
Prašymą įsigyti obligacijų galite pateikti atvykę į banko skyrių. Su savimi turėkite asmens dokumentą. Banko skyrių tinklas: https://www.luminor.lt/lt/banko-tinklas. Pasikonsultuoti visuomet galite paskambinę į banką numeriu 1608.

Swedbank
Jei turite vertybinių popierių sąskaitą Swedbank banke, prašymą įsigyti obligacijų galite pateikti paskambinę į banką. Jei tokios sąskaitos šiame banke neturite, ją atsidaryti galite nuvykę į banko skyrių.
Pasikonsultuoti visuomet galite paskambinę į banką numeriais 8 5 2582737 arba 8 5 2582514.

SEB
Jei turite vertybinių popierių sąskaitą SEB banke, prašymą įsigyti obligacijų galite pateikti internetu skiltyje „Investicijos ir taupymas“.
Jei sąskaitos šiame banke neturite, tuomet turite nuvykti į banko skyrių ir šią sąskaitą atsidaryti. Vykstant į banko skyrių su savimi reikia turėti asmens dokumentą. Pateikti prašymą pirkti obligacijas turėdami sąskaitą galėsite tiek banko skyriuje, tiek internetu.
Pasikonsultuoti visuomet galite paskambinę į banką numeriu +370 5 268 2800.

Daugiau informacijos ir svarbūs įspėjimai: http://auga.lt/investuotojams/