„AUGA group“ tęsia plėtrą Vokietijoje

„AUGA group“ ir toliau stiprina savo pozicijas vienoje didžiausių ekologiškų maisto produktų rinkų – Vokietijoje. Ekologiško maisto gamintojos produkcija pradėta prekiauti Vokietijos internetinėje maisto parduotuvėje „Flink“ bei fizinėse „LPG biomarkt“ parduotuvėse. „AUGA group“ taip pat pasirašė du naujus susitarimus dėl ekologiškų produktų gamybos privačioms etiketėms.

„Vokietija visada buvo viena prioritetinių „AUGA group“ eksporto rinkų – ji turi ne tik vieną didžiausių pasaulyje ekologiškų maisto produktų rinką, bet ir yra visapusiškai didžiausia rinka Europoje su 80 mln. gyventojų, didžiausiais mažmeniniais tinklais, kurie veikia ne tik Vokietijoje, bet kitose šalyse. Pasirašytos sutartys su naujais klientais gali tapti lūžio tašku mums, o pasikartojantys užsakymai rodo, kad rinkoje formuojasi lojalių pirkėjų ratas. Parduodami produktai įgyja vis didesnę paklausą, klientai plečia perkamų produktų asortimentą“, – teigia Laurynas Miškinis, „AUGA group“ ekologinių produktų vystymo ir komercijos vadovas.

„AUGA group“ pagamintais ekologiškais produktais prekiaujanti elektroninė maisto parduotuvėje „Flink“ išsiskiria savo mastu. Įmonė veikia 4 valstybėse: Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje ir Olandijoje. Lietuvoje pagamintomis sriubomis šiuo metu prekiaujama Vokietijoje, o artimoje ateityje „Flink“ planuoja pradėti jų prekybą ir Olandijoje.

„Su „AUGA group“ pagamintais vartojimui paruoštais produktais mes gelbstime savo klientams: grįžus namo jiems jau nebereikia galvoti, ką pasigaminti valgyti, užtenka pasišildyti jau pagamintą sriubą. Šie produktai sulaukia daug teigiamų atsiliepimų ne tik iš klientų, bet ir „Flink“ prekes pristatančių dviratininkų, kuriems sriubos pakuotės svoris yra ypač svarbu. Šios sriubos yra ekologiškos, pagamintos tvarių technologijų pagalba, taip mažinant gamybos poveikį aplinkai. Dėl šios priežasties, mes norime šiuos produktus platinti tarptautiniu mastu“, – sako Viktoriia Plevako, elektroninės parduotuvės „Flink“ atstovė.

„LPG biomarkt“ – tai fizinių parduotuvių tinklas Berlyne, prekiaujantis ekologiška produkcija. „AUGA group“ šiam tinklui tiekia ekologiškas sriubas.

„AUGA group“ duomenimis, 2022 m. pasiekti nauji susitarimai su Vokietijos klientais išaugino galutiniam vartojimui skirtų produktų pardavimus šioje rinkoje 3 kartus. Prognozuojama, kad šiais metais Vokietija grupei taps antra galutinių produktų eksporto rinka po JAV. Tikimasi, kad nauji susitarimai su Vokietijos klientais, kompensuos mažesnį galutiniams vartotojams skirtų produktų pardavimų augimą kitose rinkose. 2021 m. „AUGA group“ eksportavo savo produkciją į 38 šalis.