„AUGA group“ tęsia darbuotojų skatinimo akcijomis programą

Ekologiškų produktų gamintoja „AUGA group“ tęsia pradėtą opcionų programą. Bendrovė nusprendė savo ir jos dukterinių įmonių darbuotojams ir valdymo organų nariams paskirstyti dar 2,35 mln. vnt. akcijų. Viso nuo praėjusių metų pavasario darbuotojams bendrovė bus paskirsčiusi 4,9 mln. vnt. akcijų. Ateityje opcionų programai ketinama skirti dar daugiau kaip 3 mln. vnt. akcijų.

Opcionų programą bendrovė pradėjo praėjusių metų pavasarį. Tuomet pirmuoju etapu darbuotojams buvo paskirta beveik 2,55 mln. vnt. akcijų.

Šiemet tęsiant programą darbuotojams vėl buvo paskirstyta 2,35 mln. vnt. akcijų.

Bendrovės eiliniam visuotiniam akcininkų susirinkimui siūloma patvirtinti projektą, pagal kurį šiai programai ateityje būtų galima dar paskirti daugiau kaip 3 mln. vnt. bendrovės akcijų.

„Prieš kelias dienas bendrovė priėmė ilgalaikę jos veiklos strategiją, kuri yra paremta tvaraus maisto grandinės kūrimu. Turime labai ambicingų tikslų, kuriems įgyvendinti reikalingi geriausi ir labiausiai bendrovei atsidavę žmonės. Tikiu, kad praėjusiais metais pradėta opcionų programa motyvuoja geriausius darbuotojus susitelkti į mūsų tikslų siekimą, todėl ją tęsiame ir planuojame tęsti ateityje“, – sako Kęstutis Juščius, „AUGA group“ generalinis direktorius.

Bendrovės akcijų suteikimu darbuotojams siekiama didinti motyvaciją ir jų įsitraukimą į verslo procesus. Akcijos visų pirma paskirstytos tiems darbuotojams, kurie daro didžiausią įtaką sėkmingai bendrovės veiklai.

Pagal opcionų sutartis darbuotojai turės teisę ne anksčiau kaip po 3 metų pasirinkti, ar gauti iš bendrovės sutartyje nustatytas akcijas. Šios akcijos darbuotojams bus išdalintos neatlygintinai, apmokamos iš bendrovės suformuoto rezervo akcijoms suteikti.