„AUGA group“ priklausanti bendrovė „Grybai LT“ pripažinta geriausia 2021 m. ekologinės gamybos įmone

Žemės ūkio ministerija kartu su VšĮ  „Tatulos programa” surengė geriausių ekologinės gamybos įmonių konkursą. Pirmąją vietą šiame konkurse pelnė įmonių grupei „AUGA group“ priklausanti kooperatinė bendrovė „Grybai LT“.

Tai kasmetinis konkursas, kurio tikslas yra skatinti ekologinės gamybos plėtrą ir viešinti ekologinę žemės ūkio ir maisto produktų gamybą Lietuvoje bei Baltijos jūros regiono valstybėse. Konkurso dalyvius vertino kompetentinga komisija, vadovaudamiesi šiais kriterijais, kurie apėmė: žemės ūkio produktų pardavimus, vietinių žaliavų perdirbimą, produktų inovatyvumą ir unikalumą, kompanijų modernumą, produktų eksporto mąstą, ekologinės gamybos skatinimą ir įmonių socialinę atsakomybę.

„Jau nuo 2015 m. „AUGA group“ įmonių grupė vysto ekologinės produkcijos gamybos modelį, diegia inovatyvias technologijas ir patys jas kuria, kad galėtų vartotojams tiekti maistą be kainos gamtai. Mums svarbu užtikrinti ne tik tai, kad produktai būtų švarūs ir kokybiški, bet ir tai, kad ši produkcija būtų prieinama Lietuvos bei užsienio vartotojams. Džiaugiamės, kad mūsų pastangos skleisti žinią apie Lietuvą visame pasaulyje yra pastebimos nacionaliniu mastu,” – sako Marijus Bakas, kooperatinės bendrovės „Grybai LT“ vadovas.

Moderniame bendrovės „Grybai LT“ fabrike yra gaminamas platus konservuotų daržovių ir grybų, vartojimui paruoštų sriubų bei kitų pakuotų ekologiškų maisto produktų asortimentas, žymimas „AUGA“ prekės ženklu bei privačiomis etiketėmis.