„AUGA group“ darbuotojams suteiks 2,55 mln. bendrovės akcijų

Ekologiškų produktų gamintoja „AUGA group“ jos valdomų įmonių darbuotojams paskirstys 2,55 mln. vienetų bendrovės akcijų. Siekdama atsidėkoti ir didinti darbuotojų lojalumą bendrovė akcijas skirs daugiau kaip 200 darbuotojų, kurie padarė didžiausią įtaką sėkmingai „AUGA group“ veiklai.

2018 m. balandžio 30 d. bendrovės visuotinis akcininkų susirinkimas patvirtino akcijų suteikimo darbuotojams taisykles ir suformavo 0,957 mln. Eur (3,3 mln. vnt. akcijų skaičiuojant nominalia 0,29 Eur. vienos akcijos verte) rezervą akcijoms suteikti. Iki 2019 m. balandžio 18 d. darbuotojams iš sudaryto rezervo buvo paskirta 2 548 860 vnt. akcijų: 589 190 vienetų bendrovės vadovaujančias pareigas einantiems asmenims ir 1 959 670 vienetų kitiems bendrovės ir jos dukterinių įmonių darbuotojams, dėl kurių bus sudarytos opcionų sutartys.

Pagal opcionų sutartis darbuotojai turės teisę ne anksčiau kaip po 3 metų pasirinkti, ar gauti iš bendrovės sutartyje nustatytas akcijas. Šios akcijos darbuotojams bus išdalintos neatlygintinai, tai nebus darbo užmokesčio dalis.

„Keli pastarieji metai kompanijai buvo labai svarbūs ir kupini iššūkių. Tradicinę žemdirbystę pakeitėme į ekologišką uždaro rato principu veikiantį žemės ūkio modelį, pagaminome ir visame pasaulyje prekiaujame galutiniams vartotojams skirtais ekologiškais produktais. Pernai sėkmingai įvykdėme antrinį akcijų platinimą, pritraukėme naujų mūsų tvaraus verslo vizija tikinčių investuotojų. Viso to nebūtų įvykę be milžiniško darbuotojų indėlio ir nuoširdaus darbo. Tikiu, kad pagal opcionų sutartis ateityje suteiktos akcijos paskatins juos ir toliau siekti bendrų tikslų“, – sako Kęstutis Juščius, „AUGA group“ Valdybos pirmininkas.

Skirdama akcijas bendrovė siekia darbuotojus kuo labiau įtraukti į bendrovės veiklą.

„Mūsų darbuotojai supranta, kad bendrovė nesiekia trumpalaikės sėkmės. Dėl šios priežasties kuriame ilgalaikę motyvavimo priemonę. Norime, kad kiekvienas „AUGA group“ darbuotojas jaustųsi tikra bendrovės dalimi. Įmonės sėkmė yra ir darbuotojų sėkmė. Sieksime ir padarysime viską, kad visi geriausi norėtų prisijungti prie AUGA bendruomenės, taptų jos dalimi, kartu augintų įmonę ir džiaugtųsi sėkmės vaisiais kartu su kitais akcininkais“, – teigia K. Juščius.