„AUGA group“ akcininkų susirinkime išrinkta nauja bendrovės valdyba

Pasibaigus dvejų metų kadencijai, „AUGA group“ akcininkai patvirtino naują nepriklausomos valdybos sudėtį. Keturi iš penkių praėjusios valdybos narių: Dalius Misiūnas, Andrej Cyba, Tomas Krakauskas ir Murray Steele – tęs savo darbą dar vieną kadenciją. Akcininkų susirinkime nuspręsta, kad prie aukščiausio bendrovės valdymo organo prisijungia ilgametę tarptautinę vadovavimo patirtį turinti Michaela Tod. 

„Šis akcininkų sprendimas leis ir toliau stiprinti jau kuris laikas įgyvendinamą nepriklausomos valdybos modelį. Užtikrinant praėjusių dviejų metų darbo tęstinumą, naujos valdybos narės prisijungimas padidins komandos įvairovę ir tarptautiškumą. Neabejojame, kad Michaela Tod savo turimomis kompetencijomis ir patirtimi galutiniams vartotojams skirtų produktų segmente bei žiniasklaidos versle prisidės prie sėkmingo bendrovės strategijos įgyvendinimo. Esamiems ir būsimiems investuotojams tai taip yra svarbus ženklas, reiškiantis bendrovės brandą ir galimybes pritraukti aukštos kvalifikacijos ekspertus į svarbiausius valdymo organus“, – teigia Dalius Misiūnas.

Nepriklausoma valdybos nare išrinkta Michaela Tod ilgus metus dirbo D. Britanijos technologijų bendrovės padalinio „Dyson Greater China“ vadove, ji taip pat vadovavo Vokietijos žiniasklaidos įmonei „ProSiebenSat.1“ bei buvo įvairių tarptautinių bendrovių stebėtojų tarybos narė. M. Tod turi ilgametę patirtį galutiniams vartotojams skirtų produktų ir paslaugų verslo vystymo srityje.

„Džiaugiuosi išreikštu pasitikėjimu ir galimybe prisijungti prie „AUGA group“ komandos. Tvarumas šiandien yra tas kelias, kuriuo turi eiti kompanijos, siekiančios tapti lyderėmis savo sektoriuose, kurti pasitikėjimą savo vartotojams ir investuotojams. Tikiu šios bendrovės vizija tapti klimatui neutraliu verslu ir savo patirtimi prisidėsiu prie „AUGA group“ tvarumu grįstos strategijos įgyvendinimo“, – sako Michaela Tod.

„AUGA group“ nepriklausomos valdybos modelį pradėjo vystyti 2019 m. Tai tapo pirmuoju atveju Lietuvoje, kuomet nevalstybinės bendrovės valdybos nariai nėra susiję su kontroliuojančiu akcininku.