Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Sužinok, kaip gyvena mūsų vištos

Mūsų vištos

Laimingos vištos

Mūsų vištos auga sveikos ir laimingos, nes yra laikomos laisvai ir lesa ekologišką lesalą. Vištos gyvena mobiliuose paukštynuose ir ekologiškus kiaušinius deda lizduose.

Mobilūs paukštynai

Mobilūs paukštynai įrengti tik AUGA ekologiškose pievose. Kas 2 – 3 mėnesius perkeliami vis į kitą švarią pievą, kad vištos būtų apsaugotos nuo ligų. Tausojame gamtą, dėl to naudojame atsinaujinančią elektros energiją iš gamtos – saulės ir vėjo.

Ekologiškas lesalas

Mūsų vištos minta ne tik ekologiškose pievose augančiais augalais, tačiau ir ekologiškais kviečiais, žirniais, pupomis, sojomis, morkomis, bulvėmis, burokėliais ir moliūgais, kuriuose gausu vitaminų ir maistinių medžiagų.