Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Tvarumas

Tvarumas
     

Tvaraus vystymosi tikslai

„AUGA group“ vysto tvarios ekologinės ūkininkystės ir ekologiško maisto gamybos verslą. Mums tai yra atsakingo požiūrio ir veiksmų sinergija, kuomet naujausios technologijos, geriausios industrinės žinios ir gebėjimai padeda įgyvendinti tvaraus verslo principus kasdieninėje veikloje.
Savo veikla prisidedame prie Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslų, kurie atitinka „AUGA group“ verslo viziją ir vertybes, siekimo.

Tvarumo principai

Suvokiame, kad intensyviai augantis mūsų verslas neišvengiamai daro įtaką natūraliai aplinkai, kuria grupės darbuotojų, partnerių bei bendruomenių, kuriose veikiame, bendradarbiavimo sąsajas, už kurias esame atsakingi.
Atsižvelgdami į tai kasdieninėje veikloje vadovaujamės tvaraus verslo principais, kuriais siekiame subalansuotos atsakomybės gamtai, sau ir mūsų bendruomenėms.

Tvaraus žemės ūkio metodai

„AUGA group” tvarios ekologinės žemdirbystės vizija – dirbamuose laukuose naudoti beariminę techniką, kuri būtų aprūpinama biodujų degalais. Taip pat siekti, kad ūkiuose naudojami traktoriai ir transporto priemonės būtų aprūpinami biodujų degalais, gaminamais iš mūsų integruotuose ūkiuose surenkamų organinių atliekų. Mes vystome žiedinę ūkininkystę, efektyviai išnaudodami skirtingų ūkio šakų sinergiją. Tam investuojame į beariminių technologijų įsigijimą, industrinės biodujų gamybos efektyvumo tyrimus ir siekiame pritraukti papildomų investicijų šios vizijos įgyvendinimui užtikrinti.