Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

AUGA investuotojams

„AUGA group“– viena didžiausių įmonių grupių regione, valdanti žemės ūkio bendroves, įgyvendinančias tvaraus, socialiai atsakingo bei aplinką tausojančio ekologinio verslo modelį. Grupės akcijomis prekiaujama Vilniaus ir Varšuvos akcijų biržose.

Sandoriai

Sandoriai su susijusia šalimi

2018 m. spalio 3 d.
AUGA group, AB 2018 m. spalio 3 d. sudarė sutartį dėl paskolos iki 4 mln. eurų gavimo iš Baltic Champs Group, UAB (juridinio asmens kodas 145798333, adresas Poviliškių k., Šiaulių r., Lietuvos Respublika), kuriai priklauso 55,04 proc. AUGA group, AB akcijų. Dalis paskolos bus išmokama tik gavus kreditorių (bankų) sutikimą. Paskolos galutinio grąžinimo terminas 2020 m. kovo 25 d. Šio sandorio atveju neprašoma užtikrinimo priemonių, netaikomi sutarties sudarymo ir panašūs mokesčiai, bei taikoma fiksuota palūkanų norma, atitinkanti rinkos sąlygas. Atsižvelgiant į tai, sandoris yra sąžiningas ir pagrįstas AUGA group, AB ir jos akcininkų, kurie nėra šio sandorio šalimi atžvilgiu. Su audito komiteto nuomone dėl šio sandorio galima susipažinti AUGA group, AB buveinėje.

2018 m. birželio 29 d.
„AUGA group, AB 2018 m. birželio 29 d. pratęsė 3 mln. eurų paskolos, gautos iš savo akcininko Baltic Champs Group, UAB (juridinio asmens kodas: 145798333; buveinė: Šiaulių r. sav. Poviliškių k.; duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre) terminą iki 2018 m. rugpjūčio 31 d. Sandoris yra sąžiningas ir pagrįstas AUGA group, AB ir jos akcininkų, kurie nėra šio sandorio šalimi, atžvilgiu. Su audito komiteto nuomone dėl šio sandorio galima susipažinti AUGA group, AB buveinėje.
2018 m. vasario 27 d.
AUGA group, AB 2018 m. vasario 27 d. sudarė sutartį dėl paskolos iki 3 mln. eurų gavimo iš Baltic Champs Group, UAB (juridinio asmens kodas 145798333, adresas Poviliškių k., Šiaulių r., Lietuvos Respublika), kuriai priklauso 88,13 proc. AUGA group, AB akcijų. Šio sandorio atveju neprašoma užtikrinimo priemonių, netaikomi sutarties sudarymo ir panašūs mokesčiai, bei taikoma fiksuota palūkanų norma, atitinkanti rinkos sąlygas. Atsižvelgiant į tai, sandoris yra sąžiningas ir pagrįstas AUGA group, AB ir jos akcininkų, kurie nėra šio sandorio šalimi atžvilgiu. Su audito komiteto nuomone dėl šio sandorio galima susipažinti AUGA group, AB buveinėje.