Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Ekologiškas maistas iš naujos kartos ekologinio ūkio

Mūsų vizija – ekologiškas ir tvariai užaugintas maistas, prieinamas visiems
Veiklos
auga_group
AUGA group

Tai – viena didžiausių Europoje ekologiško maisto bendrovių, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonių grupė dirba apie 38 000 ha ekologiškai sertifikuotų dirbamų žemių, kuriose vystomas tvarus, naujomis technologijomis paremtas žemės ūkio modelis, apimantis augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą.

Naudodama nuosavus ir kontraktuotus gamybinius pajėgumus, iš savo užaugintų žaliavų įmonė gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniam vartotojui bei tiekia žaliavinius produktus.

Žiūrėti Google žemėlapyje
AUGA ekologinio derliaus ėmimas
Augalininkystė

38 000 ha AUGA ūkių plote auginami ekologiški kviečiai ir kitos kultūros, ekologiškos daržovės ir ekologiški pašarai gyvulininkystei.

AUGA ekologinė grybininkystė
Grybų auginimas

Per metus mūsų pagamintame komposte užauginama 11 000 tonų pievagrybių, kreivabudžių, šitakių, portobella ir eringi grybų.

AUGA ekologinė gyvulininkystė
Gyvulininkystė

AUGA ūkiuose laikoma apie 3 500 melžiamų karvių.

AUGA ekologinė paukštininkystė
Paukštininkystė

Ekologiški AUGA broileriai auginami šiuolaikiškose mobiliose paukštidėse, kuriose paukščiams užtikrinamos palankiausios gyvenimo sąlygos.