Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Ekologiškas maistas be kainos gamtai

Mūsų vizija – tvaraus maisto ir gyvenimo būdo sinonimas
Veiklos
auga_group
AUGA group

Tai – viena didžiausių Europoje ekologiško maisto bendrovių, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos“. Įmonių grupė dirba apie 39 000 ha ekologiškai sertifikuotų dirbamų žemių, kuriose vystomas tvarus, naujomis technologijomis paremtas žemės ūkio modelis, apimantis augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą.

Naudodama nuosavus ir kontraktuotus gamybinius pajėgumus, iš savo užaugintų žaliavų įmonė gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniam vartotojui bei tiekia žaliavinius produktus.

Augalininkystė

39 000 hektarų žemės ūkyje AUGA augina ekologiškus grūdus ir kitus augalus, įskaitant ekologiškas daržoves ir ekologiškus pašarus gyvuliams.

Grybų auginimas

Per metus įmonė užaugina apie 11 000 tonų baltųjų ir rudųjų pievagrybių, portabella, eryngii, pleurotus ir shiitake grybų.

Gyvulininkystė

AUGA turi maždaug 3500 melžiamų karvių.

Vartojimui paruošti produktai

AUGA produktai yra paremti novatoriškais maisto gamybos standartais, atsižvelgiant į viso pasaulio miesto gyventojų poreikius.