Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Ekologiškas maistas be kainos gamtai

Mūsų vizija – tvaraus maisto ir gyvenimo būdo sinonimas
AUGA istorija
AUGA Istorija

Beveik 10 metų tradicinio ūkininkavimo patirtis, įgyta ūkininkaujant 24 000 ha plote ir auginant daugiau nei 3000 karvių, papildė ekologinio žemės ūkio idėją, plėtojamą „Baltic Champs“ savininko Kęstučio Juščiaus galvoje. 2014 m. Sujungus dvi įmones, atsirado nauja bendra verslo vizija ir nauji tikslai. 2015 m. Grupė priėmė svarbiausią sprendimą pereiti prie ekologinio ūkininkavimo ir taip pradėjo sertifikavimo procesą. Kitais metais įmonė pakeitė pavadinimą į AUGA group ir sukūrė naują produktų grupę pavadinimu AUGA.
Šiandien AUGA grupė yra viena didžiausių vertikaliai integruotų ekologiško maisto įmonių Europoje. Įmonių grupė valdo apytiksliai. 39 000 ha ekologiškai sertifikuotos ariamos žemės ir kuria tvariojo ūkininkavimo modelį.