Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Investuotojams

AUGA group, AB yra didžiausia Europoje vertikaliai integruota ekologiško maisto gamybos bendrovė, tiekianti tvariai užaugintą maistą nuo lauko iki lentynos. Bendrovės akcijomis prekiaujama Nasdaq Vilnius ir Varšuvos akcijų biržose.

Komitetai

Audito komitetas

Audito komitetas yra Valdybos patariamasis organas apskaitos, audito, rizikos valdymo, vidaus kontrolės ir audito, priežiūros vykdymo, biudžeto sudarymo bei veiklos teisėtumo srityse. Audito komitetą sudaro 3 Valdybos nariai. Per 2020 m. įvyko 8 audito komiteto posėdžiai. Visuose audito komiteto posėdžiuose buvo teisės aktus ir Bendrovės audito komiteto nuostatus atitinkantis kvorumas. Visi audito komiteto nariai dalyvavo visuose audito komiteto posėdžiuose.

AUDITO KOMITETO VEIKLOS NUOSTATAI (PDF)

Andrej Cyba
Audito komiteto pirmininkas

DAUGIAU

Murray Steele
Audito komiteto narys

DAUGIAU

Michaela Tod
Audito komiteto narė

DAUGIAU