Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Ekologiškas maistas be kainos gamtai

Mūsų vizija – „AUGA" kaip tvaraus maisto ir gyvenimo būdo sinonimas
Vertybės
Tvarumas

Mums svarbus ne tik poveikio aplinkai mažinimas ir verslo socialinė atsakomybė, mes patys kuriame naujus ambicingus tvarumo standartus. Siekiame verslo rezultatų būdami tvarumo pavyzdžiu visur ir visada.

Inovatyvumas

Aplinkosaugos, veiklos efektyvumo ir naujų standartų iššūkius galime išspręsti tik technologijomis ir inovacijomis. Skatiname darbuotojų iniciatyvumą, kūrybiškumą, nestandartinį mąstymą, nuolatinį mokymąsi ir naujų sprendimų ieškojimą.

Teigiamas poveikis

Siekiame geriausiai suprasti vartotojų bei kitų suinteresuotųjų šalių dabartinius ir ateities poreikius. Būdami lyderiais savo srityje, skatiname pokyčius ir kuriame vertę bei darome teigiamą poveikį visai bendruomenei.