Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Ekologiškas maistas be kainos gamtai

Mūsų vizija – „AUGA" kaip tvaraus maisto ir gyvenimo būdo sinonimas
Kaip auga
Žemė

Mums svarbu, kad mūsų maistas būtų ekologiškas ir pagamintas tvariai. Todėl ypač rūpinamės žeme, neteršiame jos jokiais chemikalais ir išsaugome bioįvairovę.
Vadovaujamės „uždaro rato“ principu – mūsų veiklos papildo viena kitą. Augalai naudojami kaip pašaras gyvuliams, o šiaudai – grybų komposto gamybai. Auginamų gyvulių mėšlas naudojamas pasėliams tręšti ir tam pačiam kompostui gaminti. O šis vėliau irgi tampa trąša pasėliams.
Dirvožemį praturtiname natūraliais būdais pasitelkdami sėjomainą ir maitindami dirvą tik organinėmis trąšomis. Taip žemė tampa derlingesnė, atsparesnė erozijai ir išlieka tokia, kokią didžiuodamiesi galėsime palikti ateities kartoms.
Šiandien didžiausia pasaulio problema yra klimato kaita, o žemės ūkis yra atsakingas už beveik ketvirtadalį šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų. „AUGA“ yra įsipareigojusi spręsti šią problemą. Mes matuojame savo veiklos emisijas, esame iškėlę konkrečius jų mažinimo tikslus ir turime strategiją kaip juos pasiekti.

Technologijos

„AUGA“ ūkiuose naudojame modernią techniką, taikome beariminės žemdirbystės metodus ir kitas tvarus ūkininkavimo technologijas bei patys jas vystome ir tobuliname.
Esame įsitikinę, kad sumažinti žemės ūkio sukeliamas šiltnamio dujų emisijas, įveikti dabartinius ekologinio ūkininkavimo efektyvumo barjerus ir sukurti naujus tvaraus maisto standartus galima tik technologiniais proveržiais ir inovacijomis.
Mūsų naujas Tvaraus Ekologiško Maisto Architektūros (TEMA) modelis leis tiekti ekologišką maistą be kainos gamtai diegiant AGTECH: biodujų infrastruktūrą ir transporto priemones, specializuotų pašarų technologiją ir regeneracinę sėjomainą.

Žmonės

1 200. Tiek žmonių „AUGA“ ūkiuose su užsidegimu rūpinasi augalais, gyvuliais ir nuolat tobulėja bei vysto naujas technologijas, kad mūsų maistas džiugintų jus kiekvieną ir būtų pagamintas tvariai.
„AUGA“ komandoje dirba profesionalūs ilgametę patirtį turintys žemės ūkio specialistai ir technologijas kuriantys inžinieriai, geriausi finansų, rinkodaros, prekybos ir kitų sričių specialistai.
Darbuotojai yra motyvuojami ne tik konkurencingais atlyginimais bet ir akcijų opcionais, papildomomis naudomis ir augimo galimybėmis įgyvendinant mūsų bendrą viziją, kad „AUGA“ taptų tvaraus maisto ir gyvenimo būdo sinonimu.