Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Atsakingi gamtai ir sau

Kiekvieną AUGA produktą auginame ir ruošiame remdamiesi savo vertybėmis:
harmonija – rūpindamiesi žeme,
inovatyvumu – pritaikydami modernias technologijas,
ir patikimumu – suburdami vis tobulėjančią komandą.

ŽIŪRĖTI VIDEO
Kaip auga
AUGA organinis laukų tręšimas

Žemė

Mums svarbu, kad ekologiški maisto produktai būtų užauginti tausojant gamtą. Todėl ypač rūpinamės žeme ir neteršiame jos jokiais chemikalais. Vietoje to ją praturtiname natūraliais būdais: pasitelkdami sėjomainą nuosekliai keičiame auginamas kultūras, maitiname dirvą tik organinėmis trąšomis. Taip žemė tampa derlingesnė, atsparesnė piktžolėms, erozijai ir išlieka tokia, kokią didžiuodamiesi galėsime palikti ateities kartoms.

Ekologinių pupų akėjimas

Technologijos

AUGA ūkiuose naudojame modernią techniką, taikome pažangiausias ekologiniams ūkiams sukurtas technologijas ir patys jas tobuliname. Vadovaujamės „uždaro rato“ principu – mūsų veiklos papildo viena kitą. Ekologiški grūdai ir augalai naudojami kaip pašaras gyvuliams, o šiaudai – grybų komposto gamybai. Auginamų gyvulių mėšlas naudojamas pasėliams tręšti ir tam pačiam kompostui gaminti. O šis vėliau irgi tampa trąša pasėliams.

Žmonės

1 200. Tiek žmonių AUGA ūkiuose su užsidegimu rūpinasi auginamu maistu, gyvuliais ir nuolat tobulėja, kad užaugintas maistas džiugintų kiekvieną.

Moderniausias ekologinis ūkis regione

Mes atsakingai gaminame ekologiškus maisto produktus už teisingą kainą.