Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Ekologiškas maistas be kainos gamtai

Mūsų vizija – „AUGA" kaip tvaraus maisto ir gyvenimo būdo sinonimas
Vertybės
Tvarumas

Mums svarbu, kad tarpusavyje derėtų verslas ir atsakomybė aplinkai, ekologija ir modernios technologijos, gamyba ir vartojimas. Todėl AUGA maisto produktus gaminame ir ruošiame saugodami ir besirūpindami aplinka.

Inovatyvumas

Natūralumą ir ekologiškus ūkininkavimo būdus mums padeda puoselėti naujos kartos technika ir inovatyvūs sprendimai. Žinome, kaip pagaminti ekologiškus produktus už teisingą kainą, pasitelkdami naujausias technologijas, masto ekonomiją ir sinergijas tarp skirtingų ūkio šakų.

Patikimumas

Mes iki smulkiausių detalių išmanome savo sritį, atsakingai užtikriname kokybę, operatyvumą ir atvirą ryšį su vartotojais. Priėmėme esminį ir nekeičiamą sprendimą tapti socialiai atsakinga įmonių grupe – užsiimti tik ekologišku ir aplinką tausojančiu ūkininkavimu bei maisto produktų gamybos verslu.