Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Ekologiškas maistas iš naujos kartos ekologinio ūkio

Mūsų vizija – ekologiškas ir tvariai užaugintas maistas, prieinamas visiems
Vertybės
Patikimumas

Mes iki smulkiausių detalių išmanome savo sritį, atsakingai užtikriname kokybę, operatyvumą ir atvirą ryšį su vartotojais. Priėmėme esminį ir nekeičiamą sprendimą tapti socialiai atsakinga įmonių grupe – užsiimti tik ekologišku ir aplinką tausojančiu ūkininkavimu bei maisto produktų gamybos verslu.

Inovatyvumas

Natūralumą ir ekologiškus ūkininkavimo būdus mums padeda puoselėti naujos kartos technika ir inovatyvūs sprendimai. Žinome, kaip pagaminti ekologiškus produktus už teisingą kainą, pasitelkdami naujausias technologijas, masto ekonomiją ir sinergijas tarp skirtingų ūkio šakų.

Tvarumas

Mums svarbu, kad tarpusavyje derėtų verslas ir atsakomybė aplinkai, ekologija ir modernios technologijos, gamyba ir vartojimas. Todėl AUGA maisto produktus gaminame ir ruošiame saugodami ir besirūpindami aplinka.