Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, pagerinti jos funkcionalumą ir vartotojo patirtį, taip pat statistiniais tikslais naudojame slapukus. Be jų svetainės veikimas gali būti ribotas. Naršydami toliau ar paspausdami „Sutinku“, sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus, jų paskirtį ir kaip jų atsisakyti rasite bendrovės „AUGA group“ Privatumo politikoje.

Ekologiškas maistas be kainos gamtai

Mūsų vizija – tvaraus maisto ir gyvenimo būdo sinonimas
Kaip AUGA
Žemė

Mums svarbu, kad ekologiški maisto produktai būtų užauginti tausojant gamtą. Todėl ypač rūpinamės žeme ir neteršiame jos jokiais chemikalais. Vietoje to ją praturtiname natūraliais būdais: pasitelkdami sėjomainą nuosekliai keičiame auginamas kultūras, maitiname dirvą tik organinėmis trąšomis. Taip žemė tampa derlingesnė, atsparesnė piktžolėms, erozijai ir išlieka tokia, kokią didžiuodamiesi galėsime palikti ateities kartoms.

Technologijos

AUGA ūkiuose naudojame modernią techniką, taikome pažangiausias ekologiniams ūkiams sukurtas technologijas ir patys jas tobuliname. Vadovaujamės „uždaro rato“ principu – mūsų veiklos papildo viena kitą. Ekologiški grūdai ir augalai naudojami kaip pašaras gyvuliams, o šiaudai – grybų komposto gamybai. Auginamų gyvulių mėšlas naudojamas pasėliams tręšti ir tam pačiam kompostui gaminti. O šis vėliau irgi tampa trąša pasėliams.

Žmonės

1 200. Tiek žmonių AUGA ūkiuose su užsidegimu rūpinasi auginamu maistu, gyvuliais ir nuolat tobulėja, kad užaugintas maistas džiugintų kiekvieną.